preskoči na sadržaj

II. Osnovna škola Varaždin

Login
Kalendar
« Srpanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Do polugodišta...

 

   Završna anketa  ZDRAVOKRET

https://docs.google.com/forms/d/1fES8I8nYD5nlLtBb6rF2C9_2JdeUfh_P0OnhqxLnY1s/edit?ts=5ac5f069

ANKETA
Da li ste zadovoljni sa aplikacijom eDnevnik ?



Brojač posjeta

free hit counter
hit counter

Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
 

   

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Rezultati županijskih natjecanja
Autor: Marta Cepanec, 6. 3. 2018.

U tijeku su županijska natjecanja. U nastavku pročitajte rezultate koje su postigli učenici naše škole.


Njemački jezik

8. razred

Franka Šegović – 2. mjesto, mentorica Marina Pajtlar

Luka Radosavljević – 7. mjesto, mentorica Tanja Klaneček

Ana Dilger-Pintarić - 9. mjesto, mentorica Marina Pajtlar

Engleski jezik

8. razred

Franka Šegović – 5. mjesto, mentorica Alenka Trtinjak

Marko Daraboš – 6. mjesto, mentorica Dubravka Pavlić

Hana Fotak – 9. mjesto, mentorica Dubravka Pavlić

Matematika

5. razred

Andrija Punčec – 1. mjesto, mentorica Višnja Ivančan

Dora Androlić – 13. mjesto, mentorica Ivana Tkalčec

Tamara Vitković – 16. mjesto, mentorica Višnja Ivančan

7. razred

Iva Stanisavljević – 11. mjesto, mentorica Marijana Hunjek

Geografija

5. razred

Jan Pavić – 1. mjesto, mentorica Nikolina Mikulek Slunjski

Jaka Patafta – 6. mjesto, mentorica Nikolina Mikulek Slunjski

Fran Kerep – 10. mjesto, mentorica Nikolina Mikulek Slunjski

Andrija Punčec – 11. mjesto, mentorica Nikolina Mikulek Slunjski

8. razred

Franjo Milić – 8. mjesto, mentorica Sanja Posavec

Marko Daraboš – 14. mjesto, mentorica Sanja Posavec

Hrvatski jezik

Vilma Ostrongaj - 9. mjesto, mentorica Jasmina Varga

Marija Erceg - 13. mjesto, mentorica Jasmina Varga 

Tehnička kultura

Graditeljstvo

Jan Brckan - 1. mjesto, mentor Vlatko Đakulović

Automatika

Jurica Vukalović - 1. mjesto, mentor Vlatko Đakulović

Teo Kos - 2. mjesto, mentor Vlatko Đakulović

Franjo Milić - 3. mjesto, mentor Vlatko Đakulović

Borna Lazar - 4. mjesto, mentor Vlatko Đakulović

Leon Hlad - 6. mjesto, mentor Vlatko Đakulović

Maketarstvo

Dora Androlić - 5. mjesto, mentor Vlatko Đakulović

Biologija

7. razred

Marija Erceg - 2. mjesto, mentorica Ana – Maria Beatrice Šikić

 Nika Briški - 5. mjesto, mentorica Ana – Maria Beatrice Šikić

 Nika Megloba - 23. mjesto, mentorica Irena Bračko – Marčec

Novinarska skupina





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju