Učenici koji su udahnuli život likovima mjuzikla „Ljepotica i Zvijer“
Autor: Darko Krznar, 19. 5. 2016.

Raznovrsne uloge, karaktere likova, sukobe, ispreplitanje mašte i zbilje, ljubavi i mržnje, unutarnje borbe, predaje, krhkosti te hrabrosti uvjerljivo su uvježbali i uprizorili učenici naše škole:

Belle (Tia Pikija, 8. c)

Zvijer (Karlo Rosenthal, 7. d)

Gaston (Lovro Štefan, 8. c)

Lefou (Jakov Jozić, 6. d)

Konj Filip (Leon Vuković, 8. d)

Princ (Franko Bedenik, 8. b)

Čarobnica (Ema Kovačić, 7. c)

Tata/Maurice (Jan Hofer, 7. d)

Svijećnjak/Lummiere (Lucija Uskoković, 7. d)

Čajnik/Gospođa Kamilica (Una Bojanić, 7. d)

Mala šalica 1 (Dora Androlić, 3. d)